Polityk PiS zaorany w telewizji na żywo! „Wyjdziemy z tego studia, to po prostu Panu…”

W internecie dzisiaj zawrzało. Udostępniono fragment kłótni dwóch polityków w programie na żywo o nazwie „Polska w kawałkach”. Prowokatorem był poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucki, ale to szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty podbił serca internautów.

Wideo zaczyna się od wypowiedzi posła PiS. „Staramy się na to reagować natychmiast. W innych partiach bywa to różnie. Platforma jest tego najlepszym przykładem, ale i w SLD mamy Pana posła wieloletniego Iwińskiego, który wielokrotnie, zdarzały mu się różne incydenty, a zdaje się, że jestem liderem listy SLD w jednym z okręgów. No chociażby pamiętamy tą sytuację z poklepaniem tłumaczki czy wirusy erotyczne, które przypadkowo weszły na jego telefon” – powiedział Porzucki.

Tutaj denerwować zaczął się już szef SLD. „Wie Pan co, ja Panu coś powiem. To znaczy partia, która jest ewidentnie przeciwko kobietom, która wali w kobiety równo. Partia, w której członkowie tej partii zachowują się jak świnie w stosunku do kobiet, Zbonikowski, różne tego typu rzeczy, chciałem Panu tylko powiedzieć jeszcze raz. Jak Pan ruszy Iwińskiego jeszcze raz, to po prostu wyjdziemy z tego studia, nie będę z Panem robić procesu tylko po prostu Panu przywalę.” – powiedział Czarzasty. Tutaj wtrącił się ponownie Porzucki, stwierdzając, że są to groźby karalne, na co szef SLD zareagował krótko słowami „to niech pan mnie poda do sądu”. Całą sytuację można zobaczyć poniżej.

Źródło: polityczek.pl
Foto: Twitter.com/KenLewak