„Polityka” Patryka Vegi znowu szokuje. Grabowski zdradził, co zrobił, aby zagrać rolę Kaczyńskiego!

Popularny polski reżyser, Patryk Vega, twórca takich filmów jak „Kobiety Mafii”, „Pitbull” czy „Plagi Breslau” hucznie zapowiedział swoją następną produkcję. Mowa tutaj o filmie „Polityka”. Opowiadać on będzie, na co sam tytuł wskazuje, o polskiej polityce. Vega przedstawił już charakteryzacje głównych polityków. Film do kin trafi już na początku września.

Niedawno Vega wrzucił na swój profil na Instagramie krótkie wideo z przesłaniem do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Odpowiedział na słowa Kaczyńskiego, w których stwierdził, że film Vegi to zwykła propaganda i atak w stronę prawicy przed wyborami. Dzień dobry Panie prezesie. Tak macie się czego bać, bo jak sam Pan powiedział politycy nie są aniołami i ja to właśnie pokazuję w moim filmie. Widzę, że bardzo wnikliwie zapoznał się Pan ze scenariuszem filmu Polityka. Chciałbym podkreślić ze scenariuszem wykradzionym.

Następnie Vega pokazał charakteryzację Jarosława Kaczyńskiego granego w filmie przez popularnego Andrzeja Grabowskiego. Ten znany jest ze swojej sumienności i oddaniu we wczuwaniu się w swoje role. Nie inaczej było i tym razem. Osoba z produkcji poinformowała, że „musieliśmy zmienić kolor oczu – w tym celu wykorzystaliśmy ciemne soczewki, niezbędny był także tupecik„. Mało tego. Grabowski na łamach „Super Expressu” zdradził, że musiał zmienić również kształt twarzy, a zrobił to wykorzystując… tampony dentystyczne.

Źródło: natemat.pl
Foto: instagram.com/patryk_vega_official