Posłowie PO zaorali dziennikarza TVP na konferencji. Doszło do ostrej wymiany zdań!

Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej dotycząca krytycznej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Jedno z pytań reprezentantom wspomnianej partii zadał Marcin Czapski z TVP Info. Nie jest tajemnicą, że członkowie opozycji nie mają po drodze z Telewizją Polską poprzez sposób, w jaki relacjonowane są w niej wydarzenia polityczne w naszym kraju. Dziennikarz usłyszał odpowiedź, która na pewno go nie usatysfakcjonowała.

Jak Pan ocenia dotychczasowe działania opozycji na granicy” – zapytał Radosława Sikorskiego dziennikarz TVP. „Wie Pan, ja mam problem z odpowiedzią na pańskie pytanie, bo mi sumienie nie pozwala rozmawiać z reżimowymi mediami” – odpowiedział polityk. „Czy mimo to odpowie Pan?” – kontynuował dziennikarz. „Nie skorzystam” – skwitował Sikorski. „Czy drugie pytanie jest sens zadawać?” – pyta Czapski. Sikorski zasugerował, iż jego koledzy współprowadzący konferencję mogą mieć inne zdanie i odpowiedzieć. Ci jednak zostali zgodni z jego stwierdzeniem. Dziennikarz TVP mimo wszystko zadał drugie pytanie. „Czy opozycja ma jakiś plan na działanie na granicy na przyszłość?„. „Panie redaktorze w poniedziałek jako posłowie będziemy o tym dyskutować na sali Sejmowej, tak naprawdę dyskutować z rządem i to będzie to miejsce, w którym będziemy składać i deklaracje i informacje, i żądać tych informacji” – powiedział Bartłomiej Sienkiewicz. Całe wideo można obejrzeć poniżej.

@wtv.pl

Dziennikarz TVP Info nie miał łatwo na konferencji PO ##TVP ##TVPInfo ##Sikorski ##Tusk ##Lewica ##Prawica ##polityka ##polskapolityka ##wydarzenia ##wywiad

♬ dźwięk oryginalny – wtv.pl – telewizja internetowa

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/Platforma Obywatelska
Źródło: tiktok.com/@wtv.pl