Pracownik TVP przekroczył wszelkie granice. Uderzył w chorą na raka dziennikarkę TVN!

Wszyscy kojarzą już szokujący gest posłanki Prawa i Sprawiedliwości, Joanny Lichockiej. Ta po przegłosowaniu przez PiS 2 miliardów złotych dla TVP pokazała środkowy palec w stronę polityków opozycji, którzy chcieli te pieniądze przeznaczyć na onkologię. Mało kto uwierzył w jej późniejsze tłumaczenia, jakoby miała sobie „poprawiać coś w oku”. Odnieść się do całej sytuacji postanowiła była dziennikarka TVN, Karolina Hytrek-Prosiecka.

Walczy ona z chorobą nowotworową. Nic więc dziwnego, że środkowy palec posłanki PiS dotknął ją bardziej niż osoby zdrowe. Wrzuciła na swoje media społecznościowe zdjęcie ze szpitala, na którym widzimy ją z kroplówką pokazującą wspomniany gest w stronę Joanny Lichockiej. „Miłego tygodnia, Pani Poseł @JoannaLichocka! Popularny na Instagramie hashtag #FuckCancer nabrał nowego znaczenia” – napisała. Pośród całej masy pozytywnych komentarzy życzących powrotu do zdrowia znalazł się jeden negatywny od pracownika TVP. „Hej @hytrekprosiecka, znalazłem coś takiego na Twoim profilu. Tuż pod fejkowym zdjęciem jednego z Twoich polityków PO. Powiedz mi Karolina, chcesz nam wszystkim wmówić, że w Sejmie w ławach Platformy Obywatelskiej siedzą chorzy na raka? Gdzie się podziała Twoja przyzwoitość?” – napisał.

Hytrek-Prosiecka odpowiedziała mu krótko: „Nic nie rozumiem z tego, co napisałeś„. Pereira postanowił więc kontynuować swoje wpisy pełne hejtu. „Oszukujesz, wprowadzasz ludzi w błąd. Jesteś inteligentna, więc nie wmówisz mi, że nieświadomie. Okłamujesz ludzi, że Lichocka pokazała środkowy palec chorym. To kłamstwo i wiesz o tym. Dlaczego to robisz? Uważasz że dla Twoich kolegów z partii warto zawiesić przyzwoitość?” – napisał. „Pracujesz w TVP, więc rozumiem Twoją reakcję. O przyzwoitość nawet nie pytam. Zapraszam na onkologię, posiedzimy, pogadamy. #wieszwięcej” – odpowiedziała ostrą ripostą dziennikarka.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/hytrekprosiecka
Źródło: twitter.com/hytrekprosiecka