Prawica płacze po słowach Jaggera. Komentarz Pawłowicz mówi wszystko!

W niedzielny wieczór na PGE Narodowym w Warszawie odbył się koncert legendarnego zespołu The Rolling Stones. Lider zespołu Mick Jagger w jego trakcie postanowił odnieść się do zmian w polskim sądownictwie. Co ciekawe brytyjski wokalista zrobił to w języku polskim. Wiele osób jest zdania, że słowa jego słowa są odpowiedzią na zaskakujący apel Lecha Wałęsy, o którym w ostatnim czasie było bardzo głośno. 

W przeddzień koncertu Lech Wałęsa na swoim facebookowym profilu postanowił poinformować o tym, że napisał list otwarty do legendarnej grupy rockowej. Pisze w nim o trwającym kryzysie wokół Sądu Najwyższego. – czytamy. Wielu ludzi czeka z niecierpliwością na koncert na Stadionie Narodowym. Ale w Polsce dzieją się złe rzeczy. Ludzie poświęcili tu wiele na rzecz wolności słowa. […] Obecny reżim chce zniszczyć niezależność sądownictwa w Polsce. – dodaje były prezydent Polski.

Niewiele osób sądziło, że do słów słowa legendy „Solidarności” odniesie się Mick Jagger, który jest liderem legendarnego zespołu. Jestem za stary, żeby być sędzią, ale na tyle młody, żeby śpiewać – mogliśmy usłyszeć na PGE Narodowym.

O tej wypowiedzi mówią w Polsce dziś wszyscy. Wiele osób twierdzi , że jest to krytyczny komentarz odnoszący się do obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Co innego do powiedzenia ma prawica. Do sprawy postanowiła odnieść się Krystyna Pawłowicz, która zdaniem wielu mocno się pogrążyła. Prawica płacze – czytamy pod jednym z komentarzy w sieci.


Źródło: Pikio.pl, Gazeta.pl, Twitter.com Krystyna Pawłowicz
Foto: YouTube.com luispagan screen, YouTube.com Gazeta.pl screen