Prawicę wryło! Durczok bezlitośnie uderzył w PiS i Agnieszkę Ścigaj

„Ława Polityków” to program publicystyczny, który emitowany jest w każdą niedzielę na antenie TVN24. Zaproszeni goście wraz z prowadzącymi omawiają w nim najważniejsze wydarzenia polityczne w kraju, jak i również na świecie. W ostatnim odcinku rozmawiano między innymi o zamieszaniu wokół pierwszej prezes Sądu Najwyższego, Małgorzacie Gersdorf. 

Cała awantura jest o jedną panią Gersdorf, gra nie warta świeczki – powiedziała w programie „Ława Polityków” posłanka Kukiz’15, Agnieszka Ścigaj. Jej wypowiedź wywołała niemałe oburzenie, zwłaszcza wśród sympatyków opozycji. Do zaskakujących słów polityk odniósł się również Kamil Durczok, który przy okazji zaatakował rządzących w naszym kraju. Dziennikarz zrobił to za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze. Jego wpis blisko 24 godziny po dodaniu uzyskał ponad 700 polubień.

W @lawapolitykow pani poseł @AgaScigaj : „cała awantura o p. #Gersdorf nie jest tego warta”. No właśnie. Tyle z tego Pani rozumie. Czyli nic Pani nie rozumie. Dramat tego kraju wynika – między innymi- z tego, że u władzy są tacy ludzie jak Pani. Bezrozumni. – czytamy na portalu społecznościowym. Otwarcie trzeba przyznać, że oprócz posłance Ścigaj bardzo mocno oberwało się obecnemu rządowi. Czy to słuszny komentarz byłego prowadzącego Faktów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Źródło: Polityczek.pl, TVN24.pl, Ława Polityków
Foto: YouTube.com pudelektv screen