Prawo i Sprawiedliwość się doigrało! Wyborcy partii zawiedzeni, żałują swojego głosu

Prawo i Sprawiedliwość po raz kolejny nie wywiązało się ze swoich obietnic. Tym razem nie przeszło to bez echa. Chodzi o prawo aborcyjne, o którym swego czasu było bardzo głośno w całej Polsce. Do dziś nie ma żadnej konkretnej decyzji ze strony partii Jarosława Kaczyńskiego. Centrum Życia i Rodziny postanowiło wystosować oficjalny list do Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość, Ryszarda Terleckiego.

„Wyrażam swoje oburzenie decyzją większości posłów Prawa i Sprawiedliwości ws. wyboru przewodniczącego Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Sejmu RP – strategicznej dla ochrony ładu moralnego w Polsce! Poseł lewicy Magdalena Biejat, która została poparta przez większość polityków Pańskiej partii, jest osobą, która otwarcie żąda legalizacji zabijania dzieci nienarodzonych do 12. tygodnia, a także aktywnie wspiera działania i roszczenia lobby LGBT dotyczące redefinicji tożsamości małżeństwa i rodziny” – stwierdzono.

Partia Prawo i Sprawiedliwość po raz kolejny oszukuje mnie i wielu swoich wyborców. Przypomniano, że już w 2015 r. PiS obiecało „bronić życia ludzkiego od poczęcia”. „Jak dotąd nie tylko nie zrealizowało tych obietnic, ale swoimi działaniami pokazało, że nie zamierza tego robić. […] Poparcie na stanowisko przewodniczącego Komisji Polityki Społecznej i Rodziny proaborcyjnej i antyrodzinnej poseł z neokomunistycznej partii Razem pokazuje, że bez skrupułów, mydląc oczy wyborcom, realizujecie Państwo polityczną strategię, za którą płacą życiem dzieci nienarodzone i ich rodziny, podkopując fundamenty życia społecznego w naszej Ojczyźnie” – czytamy na stronie Centrum Życia i Rodziny .

Czytaj dalej

Foto: flickr/Prawo i Sprawiedliwość
Źródło: natemat.pl