Prezes Orlenu znokautowany szyderczym wpisem! „Szanowny Panie Danielu Obajtku…”

Prezes Orlenu, Daniel Obajtek, pojawił się pierwszych stronach wielu czołowych polskich gazet. Mowa między innymi o „Fakcie”, „Gazecie Wyborczej” czy „Rzeczypospolitej”, gdzie reklamował fuzję Orlenu i Lotosu. „Nasz cel to zapewnienie klientom stabilnej oraz przyjaznej środowisku energii” – czytamy na okładkach. Popularny nauczyciel Paweł Lęcki za pośrednictwem swojego Facebook’a postanowił w ironiczny sposób wbić mu szpilę.

Szanowny Panie Danielu Obajtku.
Wyczytałem, że Orlen wykupił materiał promocyjny z Pańską twarzą w roli głównej w najważniejszych polskich dziennikach. Niestety, ale okazało się, że na każdy zdjęciu wygląda Pan tak samo, co dla Pańskich fanów i kolekcjonerów Pańskiej twarzy jest trochę nudne.
Ja rozumiem, że chce Pan stworzyć największą firmę w Polsce, skonsolidować wszystko, ale przydałoby się w Pańskim życiu trochę twórczej brawury. W końcu od kogoś, kto tak barwnie posługuje się językiem polskim, można oczekiwać trochę większej fantazji
” – pisze Lęcki.

Skoro już Pana twarz jest widoczna na prawie każdej pierwszej stronie gazety w kiosku, to może warto było pomyśleć, żeby było tyle wyrazów Pańskiej twarzy, ile ma Pan nieruchomości? Nie wiem do końca, czy starczyłoby gazet, ale w ostateczności mógłby się Pan wydrukować w gazetkach reklamowych marketów obok oleju, mąki i serka topionego.
Na wszelki wypadek podaję przykład dla Pańskich speców od marketingu, jak to mogłoby wyglądać.
Pozdrawiam serdecznie,
Paweł
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/pawel.lecki79, youtube/Puls Biznesu
Źródło: Paweł Lęcki, natemat.pl