Prokop nie wytrzymał ! Prezes PiS po tych słowach dostanie zawału

Nie od dziś wiadomo, że zarówno TVN, jak i sami dziennikarze stacji są średnio przychylni obecnemu rządowi. Szymon Hołownia czy Dorota Wellman, to tylko namiastka redaktorów, którym z Prawem i Sprawiedliwością jest zupełnie nie po drodze. Jak się okazuje do tego grona postanowił dołączyć Marcin Prokop, który w bardzo ostrych słowach skrytykował poczynania Jarosława Kaczyńskiego. 

Przypomnijmy, że Marcin Prokop jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. Swoją popularność zyskał między innymi dzięki show Mam Talent (wraz z wcześniej wspominanym Szymonem Hołownią). Obecnie jest również prowadzącym Dzień dobry TVN. Dziennikarz ostatnio udał się do Stanów Zjednoczonych i właśnie po tej wizycie postanowił odnieść się do polityki prowadzonej przez Donalda Trumpa oraz Jarosława Kaczyńskiego.

Amerykanie są bardzo spolaryzowani i pod tym względem Stany przypominają obecną Polskę. Sympatie polityczne zmieniły się w wyznanie. Trump i Kaczyński to już nie są politycy, tylko kapłani własnej religii, mający własnych wyznawców, którzy wielbią ich niezależnie od okoliczności. Trump robi rzeczy skandaliczne, część z nich do naszej polskiej świadomości nawet nie dociera, a mimo to jego elektorat wcale nie topnieje, wręcz przeciwnie, umacnia się – powiedział w rozmowie z dziennik.pl.

Źródło: dziennik.pl
Foto: YouTube.com tvnpl screen