Prokuratura o przyczynach śmierci syna Leszka Millera

Całą Polskę obiegła w poniedziałek smutna wiadomość. W wieku 48 lat odszedł od nas syn Leszka Millera. O jego śmierci, za pośrednictwem swojego instagramowego konta poinformowała jego córka, Monika. Przepraszam was wszystkich… Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę… You can finally rest in peace now Dad… – napisała.

W mediach pojawiły się spekulacje, że Leszek Miller Junior popełnił samobójstwo. Do sprawy odniósł się rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński. Ciało zostało znalezione wczoraj w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą – powiedział.

Dalej Łapczyński zaznaczył, że śledztwo jest dopiero w początkowej fazie. Z uwagi na powyższe, kierując się dobrem prowadzonego postępowania, Prokuratura nie informuje o szczegółach poczynionych na tym etapie ustaleń oraz szczegółach dotyczących czynności oględzin zwłok i miejsca ich ujawnienia. Nie przekazujemy również informacji dotyczących życia prywatnego zmarłego – dodał.

Źródło: viva.pl, Instagram.com Monika Miller
Foto: YouTube.com GOSSIP TV screen