Koszmar! To zdjęcie protestujących w Sejmie doprowadza do łez

W Sejmie od 18 kwietnia trwa protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Przypomnijmy, że protestujący domagają się 500 zł dodatku rehabilitacyjnego, który nazywają dodatkiem na życie. Chcą, by takie świadczenia były wypłacane co miesiąc. 

W niedzielę minął 26 dzień protestu. Niestety do tej pory nie udało dojść się do porozumienia mimo licznych rozmów z Andrzejem Dudą, Mateuszem Morawieckim czy Elżbietą Rafalską. Co ciekawe nie wiadomo, czy rząd w ogóle przystanie na postulaty protestujących. Sytuacja z dnia na dzień będzie robić się co raz bardziej napięta.

W sieci pojawiają się setki zdjęć z sytuacji jaka ma miejsce w Sejmie. Dużą uwagę internautów przykuło te, które możecie zobaczyć poniżej. Na zdjęciu widzimy matkę, która podczas snu jest wtulona w swoje dziecko. Fotografia chwyta za serce największych twardzieli. Niestety nie wiadomo, kiedy te smutne obrazki, które mają miejsce w gmachu przy Wiejskiej znikną. Miejmy nadzieję, że rząd dojdzie z protestującymi do porozumienia jak najszybciej.

Czytaj dalej


Źródło: Twitter Michał Gaweł
Foto: TVP Parlament /twitter.com/TVPParlament