Pułkownik Mazguła nokautuje Czarnka, trzeba to zobaczyć! „Czarnek – człowiekiem roku podłości”

Wczoraj poinformowano, iż nagroda Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej” przypadła ministrowi edukacji i nauki, Przemysławowi Czarnkowi. „W tym roku przyznaliśmy nagrodę politykowi, który jest autorytetem, gwarantem tego, że sprawy szkolnictwa w Polsce idą w dobrym kierunku” – przekazano. Nie dziwi więc fakt, że decyzja ta wywołała sporo kontrowersji, gdyż od początku kadencji Czarnka, liczba osób, które nie ukrywają dezaprobaty, co do decyzji podejmowanych przez ministra mocno wzrosła. Jedną z nich jest pułkownik Adam Mazguła, który swoją opinią postanowił podzielić się za pośrednictwem wpisu na Facebook’u.

P. Czarnek – człowiekiem roku podłości
Kluby Gazety Polskiej to agentury instruktażowe dla ruskich agentów i fanatyzmu krucjat religijnych przeciwko nauce, demokracji i Konstytucji RP.
Przemysław Czarnek, fanatyczny faszysta katolicki, który stał się nosicielem tytułu naukowego z kwalifikowanej podłości religijnej został obwołany przez Kluby Gazety Polskiej „Człowiekiem Roku”. Lista laureatów tego tytułu to odpowiedź na pytanie, kto znajduje się wśród prymusów szkodzących Polsce
” – czytamy.

Wśród dotychczasowych laureatów są Lech Kaczyński, Mariusz Kamiński, Antoni Macierewicz, Sławomir Cenckiewicz, Jan Pietrzak, Andrzej Duda, Beata Szydło czy arcybiskup Marek Jędraszewski.
Przemysław Czarnek obwołany „człowiekiem” i to już jest nadużycie. W roku partyjnej podłości został bohaterem wiodącym, który z polskiej edukacji uczynił machinę indoktrynacji partyjnej, faszystowskich idei katolickich.
Jaki rok, taki bohater.
Jakie kluby, taka polskość
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Telewizja wPolsce
Źródło: facebook.com/amazgula, wydarzenia.interia.pl