Pułkownik Mazguła zabrał głos, Putin wściekłby się po usłyszeniu tych słów! „Ukraina już wygrała”

Stale narasta agresja Rosji wobec Ukrainy. Na uwagę zasługuje bohaterska postawa naszych wschodnich sąsiadów, którzy dzielnie walczą, aby utrzymać kontrole w swoich miastach. Głos na temat wojny zabrał popularny pułkownik Adam Mazguła. Stwierdził, że Ukraina, poprzez uzyskane międzynarodowe wsparcie oraz swoje działania w kraju, już wygrała. Dodał jednak, że na razie tylko teoretycznie. Wpis pułkownika zebrał już niemal 1,5 tys. pozytywnych reakcji internautów na Facebook’u.

Ukraina już wygrała.
Wraz z wiedzą Rosjan, o tym, co zrobił Putin, upada morale agresorów na Ukrainę.
Wojsko, na miesiącami trwających ćwiczeniach głównie piło wódeczkę, a tu nawet im nie powiedziano, że właśnie jadą zabijać dla Putina.
Ogrom wsparcia dla Ukrainy uderza każdego Rosjanina. Sankcje muszą poruszyć każdego z nich, sportowca, handlowca i tancerza, aby nigdy już nie wspierali ludobójcę, który chce być carem i panem świata.
Bohaterska walka Ukraińców, zdecydowane przywódców, demoralizacja ruskich agresorów, wsparcie całego demokratycznego świata otwiera drogę Ukrainie do zwycięstwa oraz do przyszłych sojuszy i UE.
Mamy i my swoją szansę, aby oczyścić kraj z pro putinowskiego PiS-u i Konfederacji.
Ukraina już wygrała. Na razie teoretycznie.
Demokratyczna Polska też!
” – napisał.

Czytaj dalej

Foto: youtube/naTemat.pl, facebook.com/amazgula
Źródło: facebook.com/profile.php?id=100001472662628