Reakcja Kaczyńskiego na nowy film Patryka Vegi „Polityka”. To powinien zobaczyć każdy!

Patryk Vega zszokował kilka dni temu Polaków urywkiem swojego najnowszego filmu „Polityka”. Rozpoczęło się od ataku Krystyny Pawłowicz na Vegę, po czym ten w mistrzowski sposób jej odpowiedział, pokazując fragment produkcji. Zobaczyliśmy na nim moment, gdy posłanka PiS będąc przy mównicy Sejmowej wyzywa polityków opozycji i używa niecenzuralnych słów.

Okazuje się, że nagranie Patryka Vegi obejrzał również nie kto inny, jak prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. W Spale w dniach 14-16 czerwca odbywa się XIV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. Tam gościem w jednym z paneli dyskusyjnych był wspomniany wcześniej prezes partii rządzącej. Udał się tam, by promować swoją partię i zachęcać wyborców do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość w najbliższych wyborach. Nie omieszkał skomentować również nagrania Vegi. Nagranie z panelu można zobaczyć poniżej.

Film „Polityka” jest według niego czystym hejtem i atakiem na PiS. Dodał, że jest to część mechanizmu opozycji, która manipulując faktami chce wytworzyć świadomość, że za wszystkimi negatywnymi wydarzeniami w naszym kraju stoi partia rządząca. „Mamy do czynienia z coraz jawniejszymi, coraz wyraźniej pokazywanymi – pewnie państwo słyszeli o zapowiedziach filmu Vegi – hejtem, przygotowaniem do takiego wielkiego hejtu, ataku na zasadzie: nie liczą się żadne fakty, a w każdym razie fakty są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością” – powiedział. Film Vegi do kin trafi 6 września.

Źródło: natemat.pl
Foto: youtube/Telewizja Republika, facebook.com/patrykvegaofficial