Rozczulający wpis Tuska. Tak spędza Dzień Dziadka

Jak każdy wie, dzisiaj obchodzony jest Dzień Dziadka. Politycy często chwalą się swoimi wnuczętami na profilach społecznościowych. Nie inaczej zrobił dziś Donald Tusk, który pokazał jak bardzo kocha swoją rodzinę. Wpis, który umieścił na Instagramie tylko to potwierdza. 

„Dzień Dziadka z Mateuszem. W Minecrafta nie mam szans, ale w bierki daję jeszcze radę 🤪 #dziendziadka #grandfather #grandfatherday” – napisał na Instagramie dodając zdjęcie z wnukiem Mateuszem. Warto dodać, że „Minecraft” to popularna wśród młodzieży gra komputerowa. Tusk pisząc, że nie ma w nią szans pokazuje, że śledzi na bieżąco zainteresowania wnucząt. Szef Rady Europejskiej niejednokrotnie pokazywał jak bardzo zależy mu na wnukach. Zdjęcia z nimi pokazują się regularnie na jego profilu.

Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem. Raz, że bardzo na to czekałem, dwa — to jest zupełnie fenomenalne przeżycie. Nie spodziewałem się, że można od razu pokochać, tak bezwarunkowo, jak własne dziecko, takie małe ciałko, istotę, która jeszcze nie mówi i ledwo poznaje. Kiedy Mikołaj pierwszy raz ewidentnie do mnie się uśmiechnął, to jakby słońce wzeszło – stwierdził kilka lat temu Tusk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dzień Dziadka z Mateuszem. W Minecrafta nie mam szans, ale w bierki daję jeszcze radę 🤪 #dziendziadka #grandfather #grandfatherday

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Źródło: natemat.pl
Foto: instagram.com/donaldtusk