Rozpłaczecie się. Te słowa jednego z ojców zmarłej w Koszalinie nastolatki każdego złapią za serce

Każdy słyszał o tragedii w Koszalinie. Przypomnijmy, że w popularnym escape roomie doszło do pożaru w wyniku, którego tragicznie zginęło pięć piętnastolatek. W czwartek odbyły się uroczystości pogrzebowe dziewczyn. Internautów poruszyły słowa ojca jednej z nich.

Pożar wybuchł w poczekalni escape roomu, gdzie właśnie w tym momencie przebywały nastoletnie dziewczyny. Jak ustalili śledczy, pracownik obiektu został od nich odcięty i nie było opcji, aby mógł je uratować. Pomimo tego próbował. „Pożar wybuchł w poczekalni escape roomu, ale jednocześnie odciął pracownika obiektu od możliwości odblokowania drzwi i uwolnienia pięciu tragicznie zmarłych nastolatek” – poinformowano podczas konferencji prasowej Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

„Trwa z nami w modlitwie pomimo kilometrów ojciec święty, wiedząc o tym, co przeżywamy. Wspierając nas modlitwą, prosząc dobrego Boga o niebo dla dziewczynek, a najbliższych przytulając do serca. Taka informacja, wiadomość od ojca świętego do nas dotarła” – powiedział ks. Wojciech Pawlak. „Nasza rodzina to zawsze będzie pięć osób, w tym ty” – to te słowa ojca jednej z dziewczyn najbardziej poruszyły internautów i zebranych tam ludzi.

Foto: gk24.pl
Źródło: onet.pl, natemat.pl