Rydzyk w bezczelny sposób kpi z Sekielskiego. Jego słowa wstrząsną wszystkimi

Redemptorysty z Torunia, Tadeusza Rydzyka nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kontrowersyjny duchowny nie przestaje zaskakiwać, biorąc sobie tym razem na cel Tomasza Sekielskiego, twórcę filmu o pedofilii w polskim kościele „Tylko nie mów nikomu”. Jego słowa wprawiają w osłupienie!

Ojciec Rydzyk postanowił uderzyć w Sekielskiego, w jednej z audycji na antenie TV Trwam. Reżysera „Tylko nie mów nikomu” nazwał „twórcą nie wiadomo jakim”. Chociażby te filmy Sekielskiego, nagłaśnia się. Też rzeczywiście twórca nie wiadomo jaki… Pedofilia w kościele… – stwierdził. Ile rodzin jest rozbitych, ile zapracowanych rodziców, często te dzieci zostają same. Jak nie będzie prowadzenia do Pana Jezusa, to jakie będą sumienia ludzi? Będzie „Róbta co chceta”, „hulaj, piekła nie ma”, itd. A Kościół, klechy to pedofile i bandyci – kontynuował.

Co ciekawe ojciec dyrektor podczas audycji zaatakował również rząd Prawa i Sprawiedliwości. Gdzie macie dobrą zmianę? Dobra zmiana to nie tylko, żeby praca była, nie tylko, żeby finanse dobrze grały, nie tylko, żeby było 500 plus – choć Bogu dzięki i za to chwała, za pochylenie się nad potrzebującymi. Ale gdzie jest duch? – mówił. Przypomnijmy, że Rydzyk uderzył w partię Kaczyńskiego, w ostatnim czasie już po raz drugi. Ostatnio miało to miejsce kilka dni temu w Częstochowie.

Źródło: naTemat.pl, Radio Maryja, TV Trwam
Foto: YouTube.com Radio Maryja screen, YouTube.com Gazeta.pl screen