Ryszard Terlecki znów szokuje! „Powiedziałem tej pani, że jest kretynką, określając w ten sposób jej poziom umysłowy”

W piątek posłanka Koalicji Obywatelskiej, Barbara Nowacka opublikowała na swoim koncie na Twitterze nagranie z Ryszardem Terlecki w roli głównej. Wicemarszałek Sejmu kłóci się na nim z nieznajomą kobietą, cała sytuacja ma miejsce w galerii handlowej. W pewnym momencie z jego ust padają skandaliczne słowa, które oburzyły internautów. Jak polityk Prawa i Sprawiedliwości komentuje swoje zachowanie?

Na nagraniu, które dodała na portalu społecznościowym posłanka Nowacka, widzimy Terleckiego oraz oburzoną kobietę, której najwyraźniej nie podoba się obecna sytuacja w naszym kraju. Chciałabym tylko powiedzieć, że to co dzieje się w kraju, to co robicie jest po prostu karygodne – słyszymy. Reakcja polityka partii rządzącej wywołała ogromne kontrowersje. Jest Pani kretynką – odpowiedział.  PiSowska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet. Wicemarszałek „rozmawia” z panią Magdą z Krakowa i jej siostrą. Szokujące – podsumowała tę sytuację Nowacka na Twitterze.

Wicemarszałek Terlecki skomentował to zajście w rozmowie z „Dziennikiem Polskim”. Jego słowa, podobnie jak zaistniała sytuacja wstrząsnęły Polakami. Powiedziałem tej pani, że jest kretynką, określając w ten sposób jej poziom umysłowy. Uważam, że to określenie było niezwykle delikatne wobec zachowania, z jakim się spotkałem. Niestety takie zachowanie jest charakterystyczne dla środowisk przedkładających awanturę ponad jakiekolwiek argumenty. Trzeba jednak na to reagować. Ja zrobiłem to bardzo grzecznie – powiedział.

Czytaj dalej

Źródło: Dziennik Polski, wiadomosci.onet.pl, twitter.com/barbaraanowacka
Foto: YouTube.com Telewizja wPolsce (zdjęcie poglądowe)