„Sadyści z Nowogrodzkiej”. Wściekła Rusin powaliła rządzących na łopatki!

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o śmierci 37-letniej Agnieszki. Bliscy kobiety poinformowali, że 21. grudnia trafiła ona w pierwszym trymestrze bliźniaczej ciąży na Oddział Ginekologii do Wojewódzkiego Szpitala w Częstochowie. Według ich relacji dwa dni później jeden z płodów obumarł, nie zdecydowano się jednak na jego usunięcie. Rodzina dodała, że 29. grudnia nastąpiła śmierć drugiego płodu, mimo to zostały one usunięte dopiero 31. grudnia. Kobieta zmarła blisko cztery tygodnie później, 25 stycznia. Wstrząśnięta tą sytuacją jest Kinga Rusin, która nie zostawiła suchej nitki na rządzących. 

Będziecie się smażyć w piekle, sadyści z Nowogrodzkiej! Za śmierć Izy z Pszczyny, za śmierć Agnieszki z Częstochowy i za śmierć wszystkich ofiar waszego okrutnego, wymierzonego w kobiety prawa!
Drakońskie przepisy antyaborcyjne i ogólnopolska atmosfera zastraszania lekarzy doprowadziły do kolejnej tragedii. Uśmierciliście tym razem matkę trójki dzieci będącą w bliźniaczej ciąży. A gębę macie pełną frazesów, że rzekomo „życie i zdrowie kobiety jest najważniejsze”. Właśnie to widać! Płód stał się ważniejszy od kobiety i jej już narodzonych dzieci, które zostały sierotami! – pisze oburzona Kinga Rusin na swoim koncie na Instagramie.

Ten horror zgotowaliście nam wy, pisowscy działacze oraz wasz „trybunał”. Jesteście cynicznymi manipulatorami i wrogami kobiet w Polsce. Propagujecie swoje chore poglądy, przez które cierpią i umierają kobiety, a lekarzy zostawiacie na pastwę politycznie sterowanej prokuratury. Chcę was zobaczyć, jak stajecie przed osieroconymi dziećmi Izy i Agnieszki, przed ich mężami, przed ich matkami i patrząc im prosto w oczy głosicie te wasze ideologiczne brednie. Będziecie się smażyć w piekle – bo przez was Polska już jest piekłem! – zakończyła w bardzo ostry sposób.

Czytaj dalej

Źródło: instagram.com/kingarusin
Foto: YouTube.com przeAmbitniPL