Sekielski wyznał, że jego żona cierpi na depresję. Jakimowicz szokująco: „Bardzo się cieszę, że cierpisz ty, twoja rodzina, żona”

Tomasza Sekielskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Były dziennikarz Telewizji Polskiej jest znany głównie z produkcji głośnych filmów dokumentalnych, w tym m.in. „Tylko nie mów nikomu”, który w serwisie YouTube obejrzało ponad 24 miliony internautów. Kilka dni temu udzielił poruszającego wywiadu miesięcznikowi „Twój styl”, w którym wyznał, że jego żona zmaga się z bardzo poważnymi chorobami. 

Tomasz Sekielski w rozmowie z Beatą Nowicką zdradził, że jego poprzedni tryb życia mocno odbił się na jego żonie. Przypomnijmy, że ceniony dziennikarz zmagał się kilka lat z otyłością. Dopiero po latach przyznała, jak bardzo się o mnie bała, bo nigdy nie miała pewności, czy wrócę. Teraz zmaga się z poważną depresją i zespołem stresu pourazowego, które niestety ja jej zafundowałem. Bała się o moje życie, nie tylko w związku z moimi wyjazdami, ale też z powodu stanu, do jakiego się doprowadziłem – wyznał. Na wieść o chorobie żony Sekielskiego zareagował Jarosław Jakimowicz, którego wpis na Instagramie wstrząsnął internautami.

Czytaj dalej

Źródło: instagram.com/jarek.jakimowicz4, wiadomosci.onet.pl
Foto: YouTube.com STUDIOMED TV, TVP Info screen