Senator ostrą ripostą zaorał Pawłowicz! „Powiedzieć o Pawłowicz „głupia baba”, to jakby „nie powiedzieć nic”

Godne,nie na kolanach przemówienie Premiera Morawieckiego! A teraz sfora atakuje Polskę i po NIEMIECKU poucza! Ten niemiecki krzyk na Polskę brzmi okropnie! Nie do przyjęcia !Tym do Polaków nie traficie,Niemcy…[sic!]” – napisała na Twitterze sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Krystyna Pawłowicz. Komentarz ten nie spodobał się senatorowi Wadimowi Tyszkiewiczowi, który za pośrednictwem Facebook’a niezwykle ostro na niego zareagował.

Powiedzieć o Pawłowicz „głupia baba”, to jakby „nie powiedzieć nic”, jak mawia klasyk, i na dodatek kobiety mogłyby się poczuć urażone. Więc ja tak nie powiem.
Większym problemem od chamskiego języka, braku kultury i pospolitego prostactwa (pomijając walory estetyczne) jest to, że ta osoba reprezentuje Polskę i decyduje o losie 38 milionowego, ponoć dumnego Narodu.
Nie będę przytaczał wypowiedzi tej pani o unijnej szmacie, o żądaniach, żeby przed nią klękać… szkoda klawiatury. Poziom dna i jeszcze niżej.
Ta osoba wydaje wyroki w imieniu trybunału konstytucyjnego julii przyłębskiej (celowo z małej litery) i potem ćwierka na twitterze językiem na poziomie rynsztoka
” – czytamy.

Ile ta kobieta (obraza dla kobiet) szkody czyni Polsce?
W sposób rynsztokowy sędzia trybunału konstytucyjnego atakuje Niemców, naszych sąsiadów i przyjaciół zza zachodniej granicy, kiedy odchodząca kanclerz Angela Merkel, która zawsze była przyjazna Polsce, jako jedyna z europejskich przywódców, nakłania inne kraje do ustępstw i ugody z Polską.
Problem niestety w tym, że arogancki i bezczelny polski rząd, weźmie kasę, a dopiero wtedy UE pozna prawdziwe oblicze polskich nacjonalistów, którzy Unii pokażą środkowy palec. Wtedy to dopiero zaboli Europę, ale niestety i nas Polaków.
Co by nie mówić, Polska, która była po 1989 roku liderem przemian in wzorem dla innych, dzisiaj jest ropiejącym wrzodem Europy, która zmaga się sama z problemami, z dominacją Chin i USA, z wieloma problemami, ale największe problemy jeszcze przed UE, które bez wątpienia będą udziałem starszego pan z Nowogrodzkiej.
A Pawłowicz? brrrrrrrrrr odraza
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News, youtube/krosno24tv
Źródło: Wadim Tyszkiewicz FP Życie i Polityka