Senator Tyszkiewicz miażdży Kaczyńskiego, jego wpis podbija sieć! „Jedno jest pewne, Kaczyński stracił…”

Były prezydent Nowej Soli, a obecnie niezależny senator Wadim Tyszkiewicz za pośrednictwem swojego profilu na Facebook’u udostępnił obszerny felieton, w którym mówi o prezesie PiS, Jarosławie Kaczyńskim. Opowiada po krótce o tym, jak według niego doprowadził Polskę do upadku, a teraz robi to ze swoją partią. Felieton zaczął od pytania, która, jak uważa, zadaje sobie wiele Polaków: „Czy Kaczyński zwariował?„.

Coraz więcej Polaków zadaje sobie to pytanie, teraz już nawet ci z najbliższego otoczenia prezesa wszystkich prezesów.
Jedno jest pewne, Kaczyński stracił całkowicie instynkt samozachowawczy. Zresztą tak jak inni „wielcy” przywódcy, tacy jak Hitler, który przecież w sposób demokratyczny wygrał wybory i w którego zapatrzone były miliony. Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie i… odbiera rozum.
Są granice nieprzekraczalne, po przekroczeniu których zostaje już tylko równia pochyła i ciemność.
A czy jest się czemu dziwić? 38 milionowym krajem zarządza zły, zgorzkniały człowiek, przesiąknięty nienawiścią do Polski i samego siebie, całkowicie oderwany od rzeczywistości, nie znający kompletnie życia. Trzymany teraz w złotej klatce Faradaya (przeciw podsłuchom)
” – kontynuuje Tyszkiewicz.

Kaczyński decyduje o losie kobiet i ich cnotach niewieścich, choć nigdy nie miał kobiety, żony czy choćby kochank(?)_i . Ten człowiek nie chodzi po ulicach, nie rozmawia z ludźmi, nie robi zakupów, nie płaci w barze za hamburgera. Polskę widzi tylko z zza szyby rządowej limuzyny, kiedy mknie z Żoliborza na Nowogrodzką. Otoczony pariasami i usłużnymi głupcami, ma wykrzywiony obraz rzeczywistości. To taka woskowa postać jak z horroru, taka Laleczka Chucky.
Człowiek szalony podejmuje szalone decyzje. Kaczyński podejmuje ich coraz więcej. Krótko mówiąc: idzie po bandzie. I gdyby to on tak sam decydował tylko o swoim życiu. Ale od humoru czy nastroju Kaczyńskiego, od jego ukrytych fobii i uprzedzeń, od jego szaleństwa zależy los Polski. i 38 milionów Polaków.
Dzisiaj Kaczyński idzie na wojnę ze wszystkimi: z Narodem, z Europą, z Rosją, z USA… Gdyby to były inne czasy, Kaczyński już wyprowadziłby czołgi na ulice. Jaruzelski przy Kaczyńskim to zwykły harcerzyk.
Statek z kapitanem Kaczyńskim nabiera już wody i zaczyna tonąc, pytanie tylko kogo pociągnie za sobą na dno i co będzie z tą naszą Polską?
Ten człowiek niedługo zejdzie ze sceny, ale w kraju po sobie może pozostawić tylko popiół i zgliszcza, jeśli Polacy się nie obudzą
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/pisorgpl, facebook.com/wadimnowasol
Źródło: Wadim Tyszkiewicz FP Życie i Polityka