Senator Tyszkiewicz obejrzał program TVP i nie wytrzymał. Jego wpis podbija sieć!

Były prezydent Nowej Soli, a obecnie niezależny senator Wadim Tyszkiewicz za pośrednictwem swojego Facebook’a nie ukrywa dezaprobaty, co do działań partii rządzącej Prawa i Sprawiedliwości oraz TVP. Wczoraj udostępnił ostry wpis, w którym uderza w Telewizję Polską. Wściekł się on po tym, jak zobaczył jeden z jej programów podczas pobytu w restauracji sejmowej. ““Bułka z masłem i kawa z dolewką szamba”” – rozpoczął z grubej rury senator.

W domu: kto ma pilot do telewizora, ten ma władzę.
W polityce: kto ma władzę, ten ma pilot do Narodowej propagandy.
Wybrałem się niedawno na śniadanie do restauracji sejmowej. Na wielkim telewizorze “Jedziemy” TVP, a jakże. Z ekranu wylewa się szambo chamstwa, głupoty i nienawiści. Tylko kwestią czasu jest, kiedy to szambo wybije i wymiesza się z krwią na ulicach.
A na ekranie: Tusk z Merkel, Tusk po niemiecku, Tusk z Putinem… obrazy z Tuskiem bez głosu, z nachalnym i podłym komentarzem Rachonia… Tusk, Tusk, Tusk. Wniosek jeden: pisowcy obs… się Tuskiem.
Ten pisowski ściek porwał Adamowicza, mam nadzieję, że nie porwie Tuska
” – czytamy.

Poprosiłem kelnerów o przełączenie tv na inny kanał, obojętnie który. Rzucili się na mnie pisowscy konsumenci, lubujący się w taplaniu się w szambie, krzycząc, że są w większości i nie życzą sobie zmiany kanału. Nie dało się. Doszło do awantury. W restauracji też rządzi PiS. Życzyłem smacznej kawy z dolewką szamba i zmieniłem miejsce.
Uważam, że każdy kto płynie z tym szambem i przykłada rękę w jakiejkolwiek formie do utrwalania władzy neobolszewików niszczących ten kraj, powinien byś objęty totalnym ostracyzmem. Każdy, kto z lubością tapla się w szambie TVP nie jest godzien, żeby podać mu rękę.
Poziom nienawiści sączony z tub propagandowych władzy przekracza już czerwoną linię. Kiedy to szambo się przeleje, a poziom napięcia w kraju przekroczy wartość krytyczną, może być już za późno
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Pismo Samorządu Terytorialnego Wspólnota, twitter.com/tvp_info
Źródło: facebook.com/tyszkiewiczwadim