Senyszyn znów zaskakuje. Tym wpisem o Kaczyńskim wygrała internet!

Zakończył się właśnie dwudniowy szczyt NATO. Przywódcy 29 krajów ustalali w nim między innymi przyszłą strategię Sojuszu. Przypomnijmy, że Polskę w Brukseli reprezentował prezydent Andrzej Duda. Nie same rozmowy jednak przykuły największą uwagę internautów oraz mediów, a zaskakujące zachowanie szefa Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera. Dziwne zachowanie polityka komentują dziś wszyscy. Do sprawy postanowiła odnieść się również Joanna Senyszyn, miażdżąc przy okazji Jarosława Kaczyńskiego. 

Nagranie ze szczytu z Junckerem w roli głównej pojawiło się m.in. na oficjalnym profilu Polsat News na Facebooku i zyskało bardzo dużą popularność. Na ten moment filmik obejrzało już ponad 2,6 milionów internautów, co bez wątpienia można nazwać hitem. Polityk nie wygląda na nim najlepiej. Szef KE chwiał się na nogach i musiał być podtrzymywany przez innych przywódców europejskich państw. Co ciekawe na jego twarzy cały czas pojawiał się uśmiech.

„Problemy” Jean’a-Claude’a Junckera postanowiła skomentować, za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze prof. Joanna Senyszyn. Z jej strony nie zabrakło ataku pod adresem prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Nie wiem, czy to alkohol, czy rwa kulszowa, ale nawet jeśli Juncker był pijany, to i tak go milion razy wolę od trzeźwego Kaczyńskiego. – napisała Senyszyn. Jej wpis wywołał niemałą dyskusję w sieci. Wiele internautów dołącza się do jej słów, jednak są również tacy, którzy mocną ją krytykują.

Nie wiem, czy to alkohol, czy rwa kulszowa, ale nawet jeśli Juncker był pijany, to i tak go milion razy wolę od trzeźwego Kaczyńskiego.

— Joanna Senyszyn (@Joanna_Senyszyn) 13 lipca 2018

Źródło: Polityczek.pl, Fakt.pl, Twitter.com Joanna Senyszyn
Foto: Facebook.com Joanna Senyszyn, YouTube.com pudelektv screen