Senyszyn puściły nerwy po wpisie Dudy. Mocna odpowiedź!

W sobotni poranek całą Polskę obiegła smutna wiadomość. W wieku 67 lat odeszła od nas liderka zespołu Manaam, Kora. Polska wokalistka rockowa od kilku lat walczyła z chorobą nowotworową. W mediach społecznościowych nie brakuje wpisów, które we wzruszający sposób żegnają artystkę. Głos postanowił zabrać sam Andrzej Duda, zamieszczając krótki wpis na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Odejście Olgi Jackowskiej (Kory) dla wielu ludzi mojego pokolenia, w tym dla mnie, oznacza symboliczny koniec jakiejś epoki. Wychowaliśmy się na Maanamie, zwłaszcza w Krakowie. To były nasze pierwsze tańce, pierwsze miłości. Szanowna Pani Olgo, dziękujemy. Pamiętamy! RiP. – czytamy na twitterowym profilu Dudy. Jego wpis w mig zyskał bardzo dużą popularność. Ponad 4 tysiące polubień mówi samo za siebie. Nie brakuje również komentarzy.

Jeden z nich jest autorstwa Joanny Senyszyn, która w swoim wpisie wręcz zmiażdżyła głowę państwa. Zrobiła to za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Prezydent Duda napisał, że „wychował się na Maanamie”. Musiał być wyjątkowo niepojętym uczniem, skoro nic mu z tego wychowania nie zostało i zamiast wolności, którą kochała Kora, wybrał pisowską niewolę i życie raba w prezydenckiej klatce. – napisała polska polityk.


Źródło: Twitter.com Andrzej Duda, Facebook.com Joanna Senyszyn
Foto: Facebook.com Joanna Senyszyn, YouTube.com MASAKRACJA