Skandal podczas wyborów. Komisja wyborcza poniesie ogromną karę!

Dzisiaj od 7 rano odbywają się wyczekiwane od dłuższego czasu wybory do Parlamentu Europejskiego. Wszelkie media m.in. TVN na bieżąco relacjonuje jak przebiega głosowanie. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. W Olsztynie doszło do skandalicznej sytuacji, która może zmienić końcowy wynik głosowania. Komisja wyborcza poniesie wielką karę.

Wybory tych reprezentantów nie są tak uczęszczane przez ludzi, jak te do Sejmu czy wybory na prezydenta naszego kraju. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że wybrani politycy przez 5 kolejnych lat będą reprezentować nas w Parlamencie Europejskim. Pomimo tak dużego znaczenia tych wyborów nie każdy potrafi podejść do nich profesjonalnie. Mowa tutaj o przewodniczącym komisji wyborczej w Olsztynie. Ten, jak podaje źródło, przyszedł na nie kompletnie pijany. Zadaniem komisji jest utrzymanie prawidłowości przebiegu głosowania. Ciężko to robić pod wpływem alkoholu. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie na pewno zostanie srogo ukarany.

Oprócz tego przykrego incydentu głosowanie w większości rejonach Polski przebiega bezproblemowo. „Wszystkie lokale komisji obwodowych zostały otwarte o godz. 7.00. Nie stwierdzono incydentów związanych z uruchomieniem głosowania w poszczególnych obwodach. Na szczęście fala powodziowa nie spowodowała perturbacji, jeśli chodzi o siedziby komisji obwodowych na terenie południowej Polski. Nie było potrzeby przenoszenia komisji obwodowych do innych miejsc” – poinformował zastępca przewodniczącego PKW Wiesław Kozielewicz.

Źródło: natemat.pl
Foto: facebook.com/KancelariaSejmu