Skandaliczna wypowiedź prezenterki TVP! Tak poradziła ofiarom pedofilów

Od momentu publikacji popularnego filmu autorstwa braci Tomasza i Marka Sekielskich pod tytułem: „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”, opowiadającym o pedofilii, głośno jest na ten temat w całym kraju. Głos zabrać postanowiła dziennikarka Telewizji Polskiej Monika Zamachowska. Dała ofiarom pedofilów kontrowersyjną poradę.

Dziennikarka portalu „wideoportal” zapytała prezenterkę Telewizji Polskiej Monikę Zamachowską, czy widziała film Sekielskich i jakie ma na jego temat zdanie. Jej odpowiedź wprawiła w osłupienie znaczną część Polaków. Skierowała bowiem skandaliczną poradę dla osób, które są ofiarami pedofilów. „Nie widziałam, ale mam wielką intencję zobaczyć. (…) Wydaje mi się, że telewizja śniadaniowa to nie jest dobre miejsce, żeby o takich rzeczach mówić” – rozpoczęła.

„O tym najlepiej mówić na kozetce u psychologa czy wręcz u psychiatry. (…) Tak jak mają potrzebę wyjścia dziewczyny, które wyszły z anoreksji czy bulimii, tak jak sieroty rozdzielone przy adopcjach z domu dziecka mają potrzebę mówienia „ludzie nie róbcie tego, bo to jest straszne” – tak z całą pewnością ofiary molestowana czy gwałtów mają taką potrzebę, natomiast ja bym bardzo uważała, żeby nie zrobić tego za wcześnie, bo można zrobić sobie ogromną krzywdę psychiczną” – dodała. Internauci są w szoku, że próbuje ona uciszyć ofiary pedofilii, zamiast namawiać ich, aby nie tłumiły w sobie takiego ciężaru.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/wideoportal