Skiba oburzony milczeniem Agaty Dudy! Wpis, który opublikował na jej temat bije rekordy popularności

Krzysztof Skiba jest oburzony milczeniem Pierwszej Damy, Agaty Dudy w wielu sprawach, bardzo ważnych dla Polaków. Upust swoim emocjom dał na Facebooku. MILCZENIE AGATY Jest głośniejsze niż strzelanie z armaty. Jest wymowne i dzwoni w uszach jak trzy budziki naraz. Gdy były czarne protesty parasolek. Milczała. Gdy były kobiece protesty z wieszakami. Milczała. Gdy policja biła kobiety podczas Strajku Kobiet. Milczała. Gdy protestowały pielęgniarki i opiekunowie osób niepełnosprawnych. Milczała – pisze Skiba na początku swojego wpisu. 

Gdy policja wywoziła na komisariaty piętnastolatki, za wulgarne okrzyki na demonstracjach. Milczała. Gdy dzieci z Michałowa wywożono na bagna i do lasu. Milczała.
Widziałem film jak czyta dzieciom bajki na zamku królewskim w Warszawie. Jej to pasuje. Mąż Andrzej też opowiada bajki. I to nie tylko na zamku, a cały czas. Może Agata powinna jednak poczytać coś o prawach kobiet?
Teraz, gdy na skutek działań lobby fanatyków religijnych i decyzji Trybunału kucharki Przyłębskiej, wprowadzono przepisy o całkowitym zakazie usuwania ciąży, nawet w wypadku gwałtu czy zagrożenia życia, umiera młoda dziewczyna z Pszczyny, też milczy.
A mogłaby zrobić choć mały gest. Pochodzi wszak z dobrej, krakowskiej rodziny. Rodziny wrażliwych poetów. Gdy w dniu premiery propagandowego filmu Smoleńsk, poszła na inny film, odbierano to niemal jako demonstrację samodzielności. Ale ona nigdy samodzielna nie była i nie będzie – kontynuuje znany muzyk. Cały jego wpis można przeczytać poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage
Foto: facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage, YouTube.com naTemat.pl