Skiba po marszu równości. Tym listem do Kaczyńskiego rozwścieczył prawicę!

Znany muzyk Krzysztof Skiba po wydarzeniach, które miały miejsce w Białymstoku postanowił napisać list do Jarosława Kaczyńskiego. Panie Prezesie melduję wykonanie zadania! Chłopaki z naszej siłowni, polscy patrioci, klubowi zadymiarze, a także ekipa, co na co dzień wymusza haracze, wszyscy (nawet Toporek, co był na przepustce z pierdla) masowo i stawili się, aby w Białymstoku mieście czystym rasowo pogonić „tęczowych”. – rozpoczął.

Pokazaliśmy całej Polsce i światu, że nie ma w Białej Polsce miejsca dla zboków. Po katolicku i chrześcijańsku powiedzieliśmy im „wypie…lać”. Dziękujemy Prezesowi za wieloletnie wsparcie ideowe. Te wszystkie mowy o „gorszych sortach”, „zdrajcach” i o tym gdzie stało „ZOMO”, były dla nas inspiracją do czynów patriotycznych, takich jak rzucanie butelkami czy kamieniami w nieletnie panienki krzyczące o tolerancji. Dziękujemy także kościołowi katolickiemu za wsparcie duchowe. Dzięki kazaniom takich mądrych ludzi jak biskup Jędraszewski, Dec, Głódź czy nasz biskup białostocki Tadeusz Wojda, mieliśmy duchową siłę, by pluć w twarze tych podludzi z marszu. Dziękujemy też za piękne słowa poparcia parafii św. Jadwigi z Białegostoku, która od zawsze wspiera nas modlitwą w intencji miłości bliźniego podczas licznych zadym i klubowego mordobicia. – dodaje na Facebooku.

Także redaktor Tomasz Sakiewicz z Gazety Polskiej (propagator stref wolnych od LGBT) zasługuje na specjalne podziękowania. Dzięki jego cennym wskazówkom nie mieliśmy wątpliwości, którego faceta skopać i której dziewczynie obić ryja. Jeszcze raz dziękujemy Panie Prezesie za opiekę prawną nad naszymi chłopakami, wsparcie finansowe i parasol ochronny , a przede wszystkim za wskazanie wrogów naszej umiłowanej ojczyzny. Kopać ich będziemy z radością, aż do wyrzucenia ich z Polski, albo zamknięcia w obozach. W imieniu dumnych i spoconych polskich patriotów.
Marian Butapren (ksywka stadionowa Zderzak) –
zakończył.

Źródło: Facebook.com Krzysztof Skiba
Foto: youtube/Tomasz Lis., instagram.com/bombeksrombek