Sławny polityk nigdy nie był tak ostry! Totalnie pogrążył Andruszkiewicza

W niedzielę Wirtualna Polska przekazała zaskakującą wiadomość. Były poseł Kukiz’15, Adam Andruszkiewicz ma zasilić rząd Mateusza Morawieckiego i zostać nowym wiceministrem cyfryzacji. Dziś tą informację, która największe zaskoczenie wywołała, wśród zwolenników opozycji oficjalnie potwierdziło ministerstwo. 

Moim zadaniem będzie przede wszystkim synchronizacja działań między parlamentem a Ministerstwem Cyfryzacji, dlatego, że jestem sekretarzem stanu, a jednocześnie posłem, co powoduje, że mogę mocno lobbować na rzecz ustaw, dobrych ustaw, które wychodzą z Ministerstwa Cyfryzacji, aby były przyjmowane w polskim parlamencie. W tej materii będzie realizowane głównie moje zadanie w kontekście wspierania ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego – powiedział Andruszkiewicz w rozmowie z PAP.

O nominacji jaką otrzymał młody polityk mówią dziś niemal wszyscy. Za pośrednictwem Twittera odniósł się do niej również Robert Winnicki, który nie szczędził gorzkich słów pod adresem nowego wiceministra cyfryzacji. Posada dla Andruszkiewicza? Zero zdziwienia jeśli odbierze nagrodę w postaci 7.5 tys. miesięcznie. Już dawno sprzedał ideę narodową w służbie proimigranckiego, prounijnego i proaborcyjnego PiSu. Z tym, że kariera zbudowana na wazelinie to dosyć płynna konstrukcja. – napisał.


Źródło: Wirtualna Polska, PAP, fakty.interia.pl, Twitter.com Robert Winnicki
Foto: YouTube.com TVP Info screen