Macierewicz ostro jedzie po TVP. Spięcie podczas Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”!

Tego w obozie dobrej zmiany się nie spodziewaliśmy. Prezes partii, Jarosław Kaczyński, na pewno nie będzie zadowolony. Trwa obecnie XIII Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. Obecnością na zjeździe zaskoczyli uczestników wiele polityków, między innymi Mateusz Morawiecki czy Antoni Macierewicz. Były szef MON zaskoczył swoją wypowiedzią.

Mianowicie, ostro skrytykował TVP. Zjazd ten przyniósł nam sporo kontrowersji. Wczoraj informowaliśmy o tym, że Kaczyński wydał specjalne tajemnicze oświadczenie, w którym poinformował, że wchodzimy w kolejną fazę dobrej zmiany, co rozpętało burzę w internecie. Dzisiaj podczas swojej wypowiedzi Macierewicz zaskoczył zebranych, kiedy to ostro pojechał po Telewizji Polskiej. Nie świadczy to dobrze o Prawie i Sprawiedliwości, patrząc na to, że coraz więcej słyszymy o chaosie w partii.

Macierewicz wypowiadał się na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej. Jak zaznaczył, polska reprezentacja zginęła wtedy od eksplozji. Wstyd żeby na całym świecie była informacja o tym przełomowym odkryciu, a w Polsce o tym milczano! Kieruję to do konkretnego pana, któremu życzę, aby zmienił swe postępowanie! – dodał. Prawdopodobnie słowa te skierowane były do prezesa TVP Jacka Kurskiego.

Źródło: natemat.pl
Foto: youtube/Polskie Radio 24