Suski ostrzega Polaków przed Platformą Obywatelską. Został zgaszony jednym wpisem!

Na sile nabiera Koalicja Obywatelska, która ma realne szanse na wygraną w następnych wyborach parlamentarnych. Kilka dni temu podczas swojej konferencji zapowiedzieli zlikwidowanie TVP Info w formie, w jakiej jest obecnie. W całej Polsce zbierane są podpisy Polaków pod obywatelskim projektem ustawy dot. likwidacji stacji i abonamentu radiowo-telewizyjnego. Informacje te skomentować na Twitter’ze postanowił polityk PiS, Marek Suski.

PO gdyby doszła do władzy zlikwiduje jeszcze wiele innych rzeczy: przemysł zbrojeniowy bo nasza broń jest niebezpieczna, publiczną służbę zdrowia bo jest niewydolna, bezpieczeństwo bo wpuści uchodźców, wolność słowa bo nie będzie informacji w mediach publicznych i suwerenność bo przecież Bruksela i Angela zaopiekują się nami lepiej niż my sami. A na koniec zlikwidują: …i kamieni kupę (czyli Polskę)” – napisał polityk. Można się spodziewać, że oczekiwał wsparcia internautów obserwujących jego profil. Odzew był jednak zgoła inny.

Znaczna większość Polaków postanowiła uderzyć zarówno w niego, jak i samo Prawo i Sprawiedliwość. “Tak, tak… a krowa to piękny ptak… Wystarczyło tylko, żebyście nie spieprzyli tego, co zostało po rządach P.O., mniej napychali sobie kieszenie i już by było pięknie! Ale wy jesteście gorsi niż hazardzista w kasynie… im więcej ma, tym więcej chce…” – napisała jedna z internautek. “Koronawirus był w odwrocie, bo potrzebowaliście przeprowadzić wybory. Kupiliście wadliwe karabinki, bo musieliście się czymś pochwalić. Obywatele nie mają dla Was żadnego znaczenia. Dla wizji Kaczyńskiego jesteście gotowi poświęcić nie tylko 1%PKB, ale też życie tys. Polaków” – dodaje kolejny. Tego typów komentarzy pod wpisem Suskiego jest cała masa.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News,
Źródło: twitter.com/mareksuski