Suski się po tym nie pozbiera! Miażdżący list skierowany do niego obiega całą Polskę

Sieć obiega list uderzający w ministra Marka Suskiego autorstwa Romana Giertycha. Popularny mecenas wyśmiał szanse polityka w potencjalnym jego starcie w walce o fotel prezydenta. „Z dumą i przejęciem chciałbym Pana poinformować, że suweren wskazał na Pana! Po wczorajszej naradzie na Nowogrodzkiej, gdzie ustalono, iż w związku z gwałtownie spadającym poparciem dla Andrzeja Dudy czas na nowego kandydata, mój szlachetny kuzyn, a Pański szef zwrócił się do mnie o przeprowadzenie sondażu, kto ma być nowym kandydatem PiS na Prezydenta RP” – rozpoczął.

I w sondażu Ośrodka Badań Polaków wyszło, że 60 % na próbie 6281 głosujących wskazało na Pana!Panie Ministrze niech mi przypadnie zaszczyt powiedzieć po raz pierwszy – Panie Prezydencie! Larum grają! Czas za szablę chwytać i na koń wsiadać (tutaj raczę z osobistego bezpieczeństwa zauważyć, że koń musi mieć cztery nogi :)). Ach, kogóż Pan nie pokonał w tej sondzie! Jakie wielkie umysłowości zostały przez Pana z łatwością wolą ludu pobite. Był tam były Marszałek Sejmu Marek Kuchciński – piewca płci nadobnej pochylający się też nad każdym płaczącym dzieckiem, a który w wielu środowiskach Wielkim Podróżnikiem jest zwany. Była nadobna i skromna Krystyna Pawłowicz, która każdego gurmandzistę we wstyd wprowadza opowiadając o przysmakach restauracji na Wiejskiej. Był sam minister, Marszałek, poseł Antoni Macierewicz, który na całym świecie jest znany z eksperymentu w którym samolot miał się zderzyć z brzozą na samochodzie wiezioną, a którego przenikliwość umysłu i stabilność intelektualna wśród największych tuzów naszej elity umieścić go każe” – kontynnuje.

Jednakże wygrał Pan. Czyż wyobraża Pan swoją uśmiechniętą buzię (która tylko przez złośliwców do Szwejka facjaty jest porównywana) jak Pan wkracza do Belwederu i obejmuje zwierzchnictwo nad armią? Jak tysiące gardeł jednym okrzykiem woła do Pana: ” Czołem Panie Prezydencie!”. Czy wyobraża Pan sobie jak nakładając bambosze na zmęczone stopy prezesa będzie on do Pana pieszczotliwie mówił: Mój Prezydenciku kochany” i jaki budzić to będzie u Pana dreszcz lojalnej rozkoszy?
Tak panie Ministrze! To Pan zostanie następcą Dudy i pokona Pan tych wszystkich Hołowniów i innych Trzaskowskich, którzy chcą na stałe zamknąć przed Prezesem drzwi do Belwederu.
Żadne Dudy, żadne Tuski – Prezydentem Marek Suski. Ten okrzyk przebiegnie cały kraj od siwych fal Bałtyku po gór szczyty. Chwała i wielkość jest w Pana zasięgu. Czas wystartować!
Zawsze życzliwy,
Roman Giertych
PS I wreszcie się Pan z carycą Katarzyną będzie mógł spotykać jak równy z równym. A wylatując do jej letniej rezydencji na Krymie będzie miał Pan z Radomia bliżej niż z Warszawy. Oszczędność spora
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/TVP Info
Źródło: facebook.com/Roman-Giertych-strona-oficjalna-215392231834473