„Szanowny Panie Ministrze”. Apel Kingi Rusin podaje dalej cała Polska!

Kinga Rusin za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie wystosowała ważny apel do Ministra Środowiska, Henryka Kowalczyka. Prowadząca „Dzień Dobry TVN”, która jest znana ze swojej miłości do przyrody, mówi w nim m.in. o polowaniach z udziałem dzieci. Sprawa jest poważna, a o apelu popularnej dziennikarki robi się coraz głośniej w mediach społecznościowych! 

DOBRZY LUDZIE!!! Przeczytajcie! Jezeli znów nie pomożecie wysyłając do jutra maile na adres: [email protected], to Minister Środowiska, Kowalczyk pomoże myśliwym wrócić do: 1. polowań z udziałem dzieci!!!
2. organizacji polowań zbiorowych (z naganką) bez informowania i oznakowywania terenu!!!
3. polowania poza obszarami łowieckimi (np. na terenach parków narodowych czy rezerwatów)!!!!! Kowalczyk jest o krok od podpisania, na wniosek Polskiego Związku Łowieckiego, rozporządzenia dotyczącego tzw. regulaminu polowań. To nic innego jak próba odwrócenia cichaczem dobrej zmiany prawa łowieckiego o którą dwa lata temu walczyła cała Polska i ,o dziwo, Sejm! – pisze Rusin na Instagramie.

Tylnymi drzwiami myśliwi próbują wprowadzać swoje barbarzyńskie postulaty! Tylko do jutra trwają konsultacje społeczne! Organizacje pro przyrodnicze wysłały swoje uwagi, ale bez naszego wsparcia i ZNÓW (!) mocnego sprzeciwu Minister może ich „nie zauważyć”! Wyślijcie teraz krótkiego maila na adres: [email protected] Niech wiedzą że my wiemy i się nie zgadzamy!!!! W treści napisz: Szanowny Panie Ministrze, wnoszę o odrzucenie skandalicznych zapisów Rozporządzenia ws. wykonywania polowań, które tylnymi drzwiami wprowadzają możliwość polowania z udziałem dzieci oraz dopuszczają kłusownictwo. – dodaje

Źródło: instagram.com/kingarusin, nczas.com
Foto: YouTube.com FAKT24.pl screen

Wyświetl ten post na Instagramie.

DOBRZY LUDZIE!!! Przeczytajcie! Jezeli znów nie pomożecie wysyłając do jutra maile na adres: [email protected], to Minister Środowiska, Kowalczyk pomoże myśliwym wrócić do: 1. polowań z udziałem dzieci!!! 2. organizacji polowań zbiorowych (z naganką) bez informowania i oznakowywania terenu!!! 3. polowania poza obszarami łowieckimi (np. na terenach parków narodowych czy rezerwatów)!!!!! Kowalczyk jest o krok od podpisania, na wniosek Polskiego Związku Łowieckiego, rozporządzenia dotyczącego tzw. regulaminu polowań. To nic innego jak próba odwrócenia cichaczem dobrej zmiany prawa łowieckiego o którą dwa lata temu walczyła cała Polska i ,o dziwo, Sejm! Tylnymi drzwiami myśliwi próbują wprowadzać swoje barbarzyńskie postulaty! Tylko do jutra trwają konsultacje społeczne! Organizacje pro przyrodnicze wysłały swoje uwagi, ale bez naszego wsparcia i ZNÓW (!) mocnego sprzeciwu Minister może ich „nie zauważyć”! Wyślijcie teraz krótkiego maila na adres: [email protected] Niech wiedzą że my wiemy i się nie zgadzamy!!!! W treści napisz: Szanowny Panie Ministrze, wnoszę o odrzucenie skandalicznych zapisów Rozporządzenia ws. wykonywania polowań, które tylnymi drzwiami wprowadzają możliwość polowania z udziałem dzieci oraz dopuszczają kłusownictwo. Z poważaniem, (Tu imię i nazwisko) PODAJCIE DALEJ! POWIADOMCIE RODZINĘ I ZNAJOMYCH! Oni specjalnie robią to w czasie wakacji licząc że stracimy wtedy czujność! Za chwilę rusza kolejny sezon łowiecki. Nie chcemy więcej oglądać takich obrazków jak te które załączyłam!!!! Więcej informacji na @zielone_serca

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)