Szczere wyznanie nowej szefowej MSWiA. Internet jej tego nie wybaczy

Rekonstrukcja rządu Mateusza Morawieckiego stała się faktem. Politycy, tacy jak Joachim Brudziński, Elżbieta Rafalska czy Beata Szydło zajmowali bardzo ważne pozycje w rządzie. Teraz zostaną europosłami. Tego pierwszego na stanowisku szefa resortu MSWiA zastąpi Elżbieta Witek. Polska polityk udzieliła już kilka wywiadów, jedne z jej słów z pewnością zostaną na długo zapamiętane przez internautów. 

Witek została zapytana między innymi o to, dlaczego została szefową MSWiA. Pan premier coś we mnie dostrzegł, co pomoże mi wypełnić tę misję. Myślę, że mam dosyć bogate doświadczenie polityczne także i myślę, że te moje cechy, te moje umiejętności, to moje doświadczenie spowodowało, że tę propozycję otrzymałam – stwierdziła. Nie to przykuło jednak największą uwagę internautów, a to co powiedziała chwilę wcześniej. Nowa minister podzieliła się zaskakującym wyznaniem.

Elżbieta Witek zdradziła bowiem, że nie do końca wie, z kim przyjdzie jej współpracować, ponieważ nie zna wszystkich osób z resortu. To jest resort zupełnie dla mnie nowy, też niespodzianka – dlatego przede wszystkim będę się na początku bardzo intensywnie tego resortu uczyć, żeby nikt nie musiał się za mnie wstydzić – powiedziała. Dlaczego internauci nie pozostawiali na niej suchej nitki? Ci uważają bowiem, że osoba, która zasiada na tak ważnym dla kraju stanowisku, powinna już dawno znać osoby, z którymi będzie pracować.

Źródło: nczas.com, PAP
Foto: YouTube.com Fakty RMF FM