Szokująca wypowiedź Kaczyńskiego. Wałęsa z impetem odpowiada!

W sieci wybuchła kolejna już burza z udziałem byłego prezydenta Lecha Wałęsy oraz prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko zaczęło się od wypowiedzi tego drugiego podczas konwencji we Wrocławiu. Kaczyński stwierdził, że nie chce wojny politycznej. Co innego myśli jednak opozycja.

Chcemy tylko współpracy, chcemy synergii, bo jeśli mówimy o tym wielkim planie wyrównania, to musimy pamiętać, on jest możliwy do zrealizowania, ale wtedy kiedy wykorzysta się wszystkie nasze zasoby. Wojna polityczna, którą nam narzucono, te zasoby niszczy.[…] Nasze programy mają służyć temu, aby wszystkim Polakom żyło się coraz lepiej. Nie wojna, a współpraca jest potrzebna, aby osiągnąć sukces dla Polski – powiedział Kaczyński. Na te słowa odpowiedzieli zarówno internauci jak i politycy.

Najpierw przeproś Polaków za „Kanalie” i inne epitety. – napisał Wałęsa. Kaczor, nie rób z siebie idioty. Tylko umysłowo ślepi i głusi mogą nie widzieć, że to Ty od 89 jesteś głównym siewcą wojny, rozbratu i nienawiści w Polsce. Łeb ci od tego pęka każdego rana i musisz to wypluć na Ojczyznę, której jesteś nieszczęściem. Nie udawaj świętoszka draniu. – stwierdził Kuchciński. Internauci uważają, że takie słowa prezesa partii rządzącej to zwykła manipulacja przed zbliżającymi się wyborami. Większy fragment jego wypowiedzi można zobaczyć poniżej.

Źródło: polityczek.pl
Foto: twitter.com/tvp_info, youtube/Marcin Palion