Szokujący popis polityka PiS. Skandaliczne słowa do Agnieszki Gozdyry na wizji!

Politycy Prawa i Sprawiedliwości znani są ze skandalicznych wystąpień w różnego rodzaju programach telewizyjnych. Nie inaczej było i tym razem. Wiceszef klubu PiS, poseł Jacek Żalek, był gościem u Agnieszki Gozdyry w programie „Polityka na ostro”. O tym wystąpieniu będzie głośno!

Wszyscy pamiętamy głośny protest niepełnosprawnych i ich rodzin. Domagali się wówczas pomocy finansowej od państwa, która jak większość Polaków uważa, należy im się. Wtedy to Żalek użył nieodpowiednich słów. „Po tym, jak oni się zachowują opiekunowie w Sejmie, jestem przekonany, że nie można dać im tej gotówki. Bo jeżeli jako żywe tarcze traktują swoje dzieci, to cóż dopiero dzieje się w domu, a mogą zdarzyć się niestety zwyrodniali rodzice. Dzieci te czasami nie mają głosu. Bo są zamknięte, bo nie chodzą do szkoły” – powiedział wówczas.

Słowa te przypomniała mu na wizji prowadząca program Polsatu News, Agnieszka Gozdyra. Tak nerwowej reakcji polityka PiS nikt się nie spodziewał. „Pani doskonale wie, że użyłem hipotezy. Że mogą się zdarzyć” – powiedział. „Pani nie pyta, pani linczuje. Wpisuje się pani w narrację kłamstwa.”- dodał. Wtedy dzienniarka zapytała: „ale w jaki sposób? Pytam Pana”. Wtedy Żalek się popisał. „Gdybym ja panią zapytał, czy pani układ trawienny produkuje gazy, to nie byłoby to eleganckie, a zmienia całkowicie temat” – stwierdził. Po tych słowach wybuchł śmiech na planie. Całe zajście można zobaczyć na wideo poniżej.

Źródło: fakt.pl
Foto: twitter.com/LSyfon