Szydło atakuje Kidawę-Błońską na konwencji PiS. W sieci się zagotowało

Dzisiaj w Warszawie odbyła się zamknięta konwencja Prawa i Sprawiedliwości, podczas której oficjalnie zainaugurowana została kampania wyborcza obecnego prezydenta Andrzeja Dudy. Całe spotkanie rozpoczął prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Głos zabrali również inny czołowi politycy partii rządzącej na czele z byłą szefową polskiego rządu, Beatą Szydło.

Polityk podczas swojej przemowy uderzyła m.in. w rządy PO-PSL. Poprzednia władza miała w pogardzie sprawy Polaków. Wtedy zwijano Polskę. A my pokazaliśmy, że damy radę. Niech żyje Polska! Bo Polska to jest nasz wspólny dom, o który musimy się wspólnie troszczyć. Młodzi Polacy nie mogli realizować swoich marzeń, bo nie było dla nich pracy, seniorzy bali się o swoją przyszłość, musieli dokonywać dramatycznych wyborów. Ówczesna władza nie chciała się zajmować ludźmi – mówiła europosłanka PiS, która nie omieszkała się również zaatakować Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki KO na prezydenta.

Była rzeczniczką rządu PO-PSL, który pozwalał mafiom VAT-owskim łupić Polaków, który kazał 6-latkom iść do szkoły, który podnosił wiek emerytalny, zwijał Polskę. Kidawa-Błońska tę politykę firmowała.  Jaka jest prawdziwa twarz Kidawy-Błońskiej? Co nam powie w kampanii twarz podrasowana photoshopem? – mogliśmy usłyszeć z ust Beaty Szydło. Jej słowa wywołały lawinę komentarzy na Twitterze. Konwencja PAD niczym nas nie zaskoczyła. No może poza tym, że nie padła ani jedna propozycja dla Polaków i tym, że Beata Szydło nadal jest człowiekiem PJK do stygmatyzowania przeciwników i dzielenia naszego narodu. – napisał Wójt Gminy Sędziejowice, Dariusz Cieślak. 

Źródło: wiadomosci.wp.pl, Twitter.com Dariusz Cieślak
Foto: YouTube.com Prawo i Sprawiedliwość, naTemat.pl screen