Szydło ostro w Polsacie. Tą wypowiedzią o pedofilii sprawiła, że jest dzisiaj na ustach wszystkich Polaków

Była premier, a obecna wicepremier Beata Szydło coraz częściej pojawia się w mediach. Internauci słusznie twierdzą, że promuje ona swoją osobę przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, w których prawdopodobnie weźmie udział. Polityk udzieliła w Polsacie wypowiedzi, o której mówią teraz wszyscy.

Beata Szydło była gościem w programie „Wydarzenia i opinie”, który jest emitowany w Polsacie. Podczas rozmowy poruszyła ostry i kontrowersyjny temat pedofilii. Jej zachowanie szeroko komentują obecnie w sieci internauci, bowiem jak zauważyli, ton jej głosu był podniosły, a sama gestykulacja polityk wskazywała na wysokie nerwy. Internauci szukają odpowiedzi, co mogło wpłynąć na zachowanie Szydło. Jako możliwy powód odebrali to, iż panuje powszechna opinia, że pedofilia kojarzona jest z duchownymi, a jeden z synów Szydło jest kapłanem.

„Z pedofilią trzeba walczyć bardzo skutecznie i tak się to też dzieje w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Proszę zwrócić uwagę, że minister sprawiedliwości podejmuje bez przerwy zaostrzenie kar dla osób, które dopuszczają się takich czynów. Przede wszystkim państwo musi być silne, musi pokazywać, że nie ma zgody absolutnie na takie zjawiska i musi bezwzględnie z tym walczyć. […]To, że większość z nas w Polsce jest katolikami, to że ja jestem katoliczką, to nie znaczy, że nie jesteśmy otwarci na wszystkich pozostałych. Rzecz polega na tym, żebyśmy nie zatracili tego, co dla teraźniejszości, przyszłości Polski jest ważne. Tak samo Europy” – mówiła polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Foto: youtube/Kancelaria Premiera
Źródło: se.pl, pikio.pl