Opozycja pęka ze śmiechu. Ta wpadka Jakiego szokuje

Ta wpadka kandydata na prezydenta Warszawy, Patryka Jakiego, jest hitem w internecie. Przedstawił on swój program mieszkaniowy dla Warszawy. Nie jest tajemnicą, że stolica cierpi na problem wywindowanych cen nieruchomości i ich wynajmu. Polityk postanowił więc podlizać się opinii publicznej, przy okazji zaliczając ogromną wpadkę.

Jak wiemy, w internecie nic nigdy nie ginie i ciężko uciec od swojej przeszłości. Szczególnie gdy jest się osobą publiczną, tak jak jest nią polityk partii rządzącej Patryk Jaki. W swoim programie zagwarantował budowę znacznie większej ilości mieszkań, otrzymanie 1000 zł bonu mieszkaniowego, czy uzyskanie 90% bonifikaty przy wykupieniu mieszkania komunalnego. Należy spojrzeć na fakt, że Jaki nagle zaczął się interesować problemami związanymi z mieszkaniami w Warszawie. Nie zawsze tak było. Jak udowodnił ekonomista Łukasz Olejnik, jeszcze kilka lat temu poseł PiS nie był tak chętny na pomoc ludziom w stolicy.

W 2013 roku przedstawiono projekt “Mieszkanie dla Młodych” w ramach, którego można było uzyskać od 10 do 30% dopłaty do kosztów nabycia mieszkania, a lepsze warunki otrzymywały osoby z gorszą zdolnością kredytową oraz rodziny z dziećmi. Do dziś z programu skorzystało już 110 tys. osób. Jak udowodnił Olejnik dołączonym do wpisu zdjęciem, Patryk Jaki nie poparł wówczas wspomnianego projektu. Pokazuje to tylko, że jego obecny jest zwykłą bajką . Patryk #Jaki 21.06.2018 r. : „Będziemy budować pięć razy więcej mieszkań niż obecne władze”. No to sprawdźmy, co zrobił w tej sprawie Patryk Jaki! 27.09.2013 r. Patryk Jaki NIE POPARŁ programu #MieszkanieDlaMłodych, z którego skorzystały tysiące Polaków!#JakiWstyd – napisał na Twitterze Łukasz Olejnik.

Źródło: crowdmedia.pl
Foto: youtube/Onet News