Tajne nocne zebranie PiS! Kaczyński podjął ważne decyzje

Dziś w nocy prezes partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński pilnie zwołał tajne spotkanie z czołowymi politykami partii. Podjął na nim ważne decyzje, które już dotarły do mediów. Kaczyński po wyjściu ze szpitala bardzo mocno ingeruje w politykę, tym razem wziął się za wybory.

Jarosław Kaczyński po wyjściu ze szpitala powinien mocno dbać o swoje zdrowie jednak, jak widzimy, ciągle coraz mocniej chce ingerować w politykę. Tym razem zainicjował pilne spotkanie nocą z czołowymi politykami partii, w którym chciał omówić wybory samorządowe. Nie jest tajemnicą, że PiS przechodzi ostatnio trudny okres i prezesowi na pewno zależy, aby je wygrać. Na spotkaniu był m.in. premier Mateusz Morawiecki, Beata Szydło czy Antoni Macierewicz.

Spotkanie dotyczyło wybrania kandydatów na prezydentów poszczególnych miast. Dowiedzieliśmy się, że o Warszawę powalczy Patryk Jaki, o Kraków Małgorzata Wasserman, o prezydenturę w Gdyni`postara się Marcin Horała, Leszek Piechota powalczy o Chorzów, wygrać z Robertem Biedroniem w walce o prezydenturę w Słupsku będzie chciał Robert Kujawski, a o Mysłowice powalczy Tomasz Papaj.


Źródło: pikio.pl
Foto: youtube/Jeden z Wielu