Takiej odpowiedzi się nie spodziewała. Cała Polska zdegustowana najnowszym wpisem Pawłowicz!

Wszyscy zainteresowani światem polityki znają posłankę Prawa i Sprawiedliwości, Krystynę Pawłowicz. Jej wybuchowy charakter niejednokrotnie doprowadził już do wielkich kontrowersji. Nie inaczej było i tym razem. Odpowiedziała na wpis Dariusza Rosatiego w swoim stylu. Internauci nie wytrzymali i szybko ją ustawili do pionu.

Wczoraj prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński wypowiedział słowa: „Prawo i Sprawiedliwość nie dzieli Polaków, szanuje demokrację, przestrzega konstytucji i nie ma mediów, które by je wspierały”. Skomentować postanowił je Dariusz Rosati. „PiS mówi #PolskaSercemEuropy. Ale to maska. A pod nią kłamstwa @MorawieckiM, afera Srebrnej, chamstwo @KrystPawlowicz, łapówki w KNF, „dwórki” Glapinskiego. Niestety, polska pod rządami PiS to nie serce, ale raczej ogon Europy” – napisał na Twitterze.

„Poproszę o przykłady mojego „chamstwa”.Pana uliczny,obelżywy styl widać w każdym pana pojawieniu się na TT. I pan był polskim ministrem spr.zagr.? Nie do wiary. Bezradni wobec moich argumentów,”chamstwem” nazywacie moje trafne,dosadne,dowcipne ale przecież nie wulgarne oceny” – odpowiedziała mu posłanka. W tym momencie Twitter zasypany został historycznymi wpisami oraz zachowaniami Pawłowicz. „Trynkiewicz na prezydenta! Wielbiciele zboków,złodziejstwa,zalotnych chamów i zaprzańców wybiorą go już w pierwszej turze… Polsce na złość…” – przytoczył wpis jeden z internautów. Kolejny przypomniał sytuację w Sejmie kiedy to minutą ciszy uczczono pamięć Piotra Szczęsnego. Wówczas wstali wszyscy oprócz posłanki. To tylko dwa przykłady, a jest nimi obecnie zalany cały serwis.

Źródło: crowdmedia.pl
Foto: youtube/Telewizja Republika