Aktor z „Plebanii” rozsadził internet. Miażdżący wpis o polityce PiS to hit!

Włodzimierz Matuszak swoją popularność zyskał między innymi w serialu Plebania, w którym to odgrywał rolę księdza. Aktor nigdy nie ukrywał tego, że nie po drodze mu z obecną władzą. I tym razem postanowił w mocnych słowach odnieść się do polityki prowadzonej przez partię Jarosława Kaczyńskiego. Zrobił to za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Facebooku. 

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy aktor poddaje w wątpliwość rządy Prawa i Sprawiedliwości. Niedawno Włodek Matuszak na swoim Facebooku skrytykował jedną z wypowiedzi Mateusza Morawieckiego pisząc „Bez psychologa sobie nie poradzę ! Skoro wg premiera w 1968 nie było Polski to gdzie my wszyscy żyliśmy. Na Marsie ?„. Jego wpis wywołał wtedy lawinę mocnych komentarzy na portalach społecznościowych.

Teraz aktor postanowił ponownie odnieść się do polityki prowadzonej przez rząd PiS. Zaczynam się obawiać, że ten bajzel skończy się dopiero kiedy w sklepach zabraknie kiełbachy !!! – czytamy na jego oficjalnym profilu na Facebooku. Wpis ten ponownie spotkał się ze sporym odzewem internautów. Wielu z nich go popiera. Wlodku , Ameryki nie odkryles ,ale niestety musze ci przyznac racje . – odpowiedziała użytkowniczka Facebooka, Pani Katarzyna. 

Źródło: Polityczek.pl, Facebook.com Włodek Matuszak (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000797823905)
Foto: Facebook.com Włodek Matuszak (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000797823905), YouTube.com ArtiqbForever2 screen