Ten wywiad robi furorę! Dziennikarz do gwiazdy TVP: „Dlaczego promujesz stację, która sączy jad?”

TikToka obiega nagranie z Idą Nowakowską w roli głównej. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd, które są związane z Telewizją Polską. Udzieliła ona wywiadu Michałowi Dziedzicowi z Pudelka. Nowakowska musiała się w nim zmierzyć z bardzo trudnym pytaniem. „Ida Ty jesteś taka fajna, dlaczego promujesz swoją piękną twarzą taką stację, która sączy taki jad?” – zapytał dziennikarz. Takiej odpowiedzi raczej mało kto się spodziewał. 

„My zawsze jako Polacy byliśmy narodem niezwykle otwartym i jesteśmy niezwykle otwartym narodem. Jeśli posłuchasz każdego słowa, to przysięgam Ci, że nie znajdziesz żadnego słowa nienawiści. Ja nigdy nie byłam częścią jakiejkolwiek nienawiści, uważam, że to, co my robimy, jest częścią ważnej bardzo misji, czyli misji tworzenia demokratycznej polski. To jest dualizm medialny, bez Telewizji Polskiej tego by nie było” – odpowiedziała. Prowadzący wywiad zareagował na to krótko. „Mam ogromny problem z TVP, jak wielu Polaków. Czy Ty uważasz, że „Wiadomości” są obiektywne?” – pytał. Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej.

@wirtualnapolska Ida Nowakowska zapewnia, że TVP gwarantuje demokrację medialną w Polsce. Co sądzicie o jej wypowiedzi? 🤔 | #tvp #idanowakowska #demokracja #wiktory #wiadomoscitvp #pudelek | @dziedzicmichal & @idavictoria ♬ Metamorphosis – Danilo Stankovic

Czytaj dalej

Źródło: tiktok.com/@wirtualnapolska, Pudelek
Foto: tiktok.com/@wirtualnapolska