„To nie jest mój prezydent”. Katarzynie Zielińskiej puściły nerwy pod słowach Andrzeja Dudy!

Nie cichnie echo po słowach Andrzeja Dudy, podczas jednego z wystąpień w ramach trasy promującej jego kandydaturę w nadchodzących wyborach prezydenckich. Chodzi o jego kontrowersyjną wypowiedź na temat członków społeczności LGBT. Nie spodobała się ona wielu popularnym w Polsce osobom. Do tego grona dołączyła Katarzyna Zielińska, która w programie „Onet Rano”, bez ogródek skwitowała zachowanie głowy państwa.

Nie pozwolę na to, żeby ideologizowano ludzi, bo to jest moja odpowiedzialność za dzieci i polską młodzież. Nie po to pokolenie moich rodziców przez 40 lat walczyło o to, żeby wyrzucić ideologię komunistyczną ze szkół, żeby nie można było prać mózgów młodzieży, żebyśmy teraz godzili się na to, żeby teraz przyszła inna ideologia, jeszcze groźniejsza dla człowieka – powiedział Duda w sobotę na Opolszczyźnie. Do jego słów odniosła się m.in. Katarzyna Zielińska. Jest mi po prostu wstyd i jest mi przykro, ponieważ jestem matką dwójki dzieci, nie wiem jaką drogę obiorą moi synowie, co będą robić, kim będą w życiu. Wierzę tylko w to, że będą mądrymi ludźmi i nie będą oceniać drugiego człowieka – wyznała w rozmowie z Tomaszem Sekielskim.

W dalszej części programu nie szczędziła gorzkich słów pod adresem obecnego prezydenta. Jak widzę, co się dzieje w kraju, to jest mi po prostu wstyd przed moimi wszystkimi przyjaciółmi z całego świata. Nie wiem, co trzeba zrobić, żeby być na językach całego świata. Mi zawsze w życiu towarzyszy hasło profesora Bartoszewskiego, że warto być człowiekiem przyzwoitym. Naszemu rządowi już dawno tego zabrakło. To nie jest mój prezydent. Jest mi po prostu przykro i chciałabym, żeby Polska za dwa tygodnie wybrała inaczej – dodała znana aktorka, głównie kojarzona z serialem „Barwy Szczęścia”, emitowanym na antenie Telewizji Polskiej.

Czytaj dalej

Źródło: plotek.pl
Foto: YouTube.com Wideoportal, TVP Info screen