To on zagra Kaczyńskiego w filmie Patryka Vegi! Internauci są zachwyceni

Już 6 września w kinach w całej Polsce zawita nowa produkcja Patryka Vegi pt. „Polityka”. Czy nowy film ma szanse wpłynąć na wynik zbliżających się wyborów parlamentarnych? Kilkukrotnie spotkałem się z próbami nacisku. Komunikowano mi, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów – powiedział w rozmowie z Onetem jego reżyser.

Najnowsza produkcja, która może zrobić podobny szum, jak film braci Sekielskich, jest komentowana w ostatnim czasie niemal przez wszystkich. Wiele osób zadaje sobie pytanie, kto w niej wystąpi. Odpowiedzieć postanowiła Wirtualna Polska. Jak poinformował portal, w filmie pojawi się między innymi Maciej Stuhr. Tak, mogę potwierdzić, że nowy projekt Vegi mnie przekonał. Kilka razy się z Vegą spotkaliśmy ostatnimi czasy. Przygotowujemy projekt, który skrywa nie tyle mgła, co gęste chmurzysko tajemnicy – mówi aktor.

Stuhr pochwalił również reżysera filmu. Patrykowi Vedze nie można odmówić smykałki do robienia filmów i podchwytywania tematów, które widzów elektryzują – dodał. Kto wcieli się w rolę prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego? Ma być to Andrzej Grabowski, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Według WP w obsadzie filmu zobaczymy również Zbigniewa Zamachowskiego, Janusza Chabiora, Daniela Olbrychskiego oraz Iwonę Bielską.

Źródło: natemat.pl, Wirtualna Polska, wiadomosci.onet.pl
Foto: YouTube.com Telewizja Republika screen, Facebook.com Patryk Vega screen