To wideo pogrąży Agatę Dudę! Tak zakpiła z protestujących Polaków w USA

Para prezydencka coraz bardziej grabi sobie u Polaków, a szczególnie u zwolenników opozycji. Wszyscy wiemy, jak Agata Duda sprawuje się w roli pierwszej damy. Zarzuca się jej brak ingerencji w politykę, niechęć do spełniania powierzonej funkcji, a często określana jest jako jedna z najgorszych. To wideo tylko utwierdzi Polaków w tym przekonaniu.

Jak widac w różnego rodzaju mediach, zarówno Andrzej Duda, jak i wspomniana wcześniej jego żona Agata nie radzą sobie z ogromnym hejtem spływającym na nich w ostatnich miesiącach. Ich główną bolączką jest skandowane przez ludzi, gdzie tylko się pojawią hasło „Konstytucja”, co ma wyrażać przeciw wobec działaniom głowy państwa. Temu zarzuca się jej łamanie.

Para prezydencka odwiedziła ostatnio USA. Sytuacja z nagrania miała miejsce w Nowym Jorku. To krótkie wideo pokazuje nam ludzi krzyczących „KONSTYTUCJA!” do Agaty i Andrzeja Dudy. Ta pierwsza wyszła z auta i pokazała do protestujących ludzi ironiczne gesty. W sieci internauci nie pozostawiają na niej suchej nitki. „Kpi z ludzi którzy protestują wobec łamania konstytucji” czy „Bezsilność, frustracja? Ona też ma już objawy załamania nerwowego” to tylko dwa z wielu negatywnych komentarzy.

Źródło: natemat.pl
Foto: twitter.com/m_ql2_8