To wideo rozsadziło internet! Tak się zachowuje zdenerwowany Kaczyński

Niespodziewanie do sieci wyciekło ciekawe wideo przedstawiające ostro zdenerwowanego prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Widać na nim jak dyscyplinuje jednego z posłów partii rządzącej Dominika Tarczyńskiego. Sytuacja wygląda na napiętą, ale o co tak naprawdę poszło?

Nagranie pokazuje napiętą sytuację w sejmie, gdzie to poseł Tarczyński podchodzi do prezesa Kaczyńskiego. Po krótkiej reprymendzie prezesa partii rządzącej odsyła on go z powrotem na miejsce gwałtownym ruchem ręki pokazując totalny brak szacunku do członka swojego ugrupowania. Następnie kamera skierowana została na twarz Tarczyńskiego, a po jego minie można stwierdzić, że był równie mocno zdenerwowany co Kaczyński. O co tak naprawdę poszło?

Najpewniej o to, że Tarczyński podczas swojego przemówienia z mównicy sejmowej kilkukrotnie użył słowa idiota. Jak widać, to nie spodobało się Kaczyńskiemu. W ramach posiedzenia Sejmu teraz, ten idiota obraził Polaków mówiąc o nich, że są rasistami – Polacy, dumni Polacy, którzy będą szli w marszu, to nie są ani rasiści, ani faszyści, a ten idiota od dwóch winek na niemieckim lotnisku obraził Polaków – krzyczał. Miało być to naruszenie powagi Sejmu.

Źródło: natemat.pl, twitter.com/WideoWyborcza
Foto: twitter.com/WideoWyborcza