Kaczyński zmiażdżony w mistrzowskim stylu! Ostra odpowiedź na dzisiejsze wystąpienie

Popularny polski dziennikarz, Tomasz Lis nierzadko udziela się w mediach społecznościowych na tematy polityczne. Zazwyczaj dzieli się on swoją opinią na temat decyzji podejmowanych przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie inaczej było i tym razem. Skrytykował on wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS w Lublinie.

Dzisiaj w Lublinie podczas konwencji PiS, prezes partii rządzącej przedstawił obietnice i program wyborczy. Głównymi jego punktami jest tzw. Hat Trick Kaczyńskiego, czyli 3 obietnice: podwyższenie płac minimalnych bowiem według zapowiedzi pod koniec 2020 roku mają one wynosić 3 tys. złotych, a pod koniec roku 2023, aż 4 tys. złotych, dwie 13 emerytury w 2021 roku oraz dopłaty dla rolników. W zapewnienia te nie wierzy znaczna część internautów na czele z Tomaszem Lisem.

Jest na swój sposób frapujące, gdy akurat Kaczyński mówi Polakom jaka rodzina jest normalna a jaka nie. Program Kaczyńskiego w skrócie – podatki plus, zwolnienia plus, plajtujące firmy plus, dziura w budżecie plus, bankructwo państwa plus. Podniesienie płacy minimalnej świetnie brzmi. Kaczyński nie dodał tylko o ile podniesie to koszty ponoszone przez firmy, ile ludzi one w związku z tym zwolnią i ile z nich padnie. Ale co go to obchodzi. Od zawsze jest na garnuszku państwa i pracujących cieżko Polaków” – stwierdził dziennikarz w serii wpisów na Twitterze.

Foto: youtube/Onet News, youtube/Onet Rano
Źródło: twitter.com/lis_tomasz