Trzaskowski jednym głośnym wpisem sprawił, że w siedzibie TVP się zagotuje! Prezydent stolicy nagłośnił projekt ws. likwidacji TVP Info

Rafał Trzaskowski za pośrednictwem swojego konta na Facebooku nagłośnił obywatelski projekt likwidacji TVP Info oraz abonamentu RTV. Wpis prezydenta Warszawy spotkał się z pozytywnym odzewem wśród internautów. Przypomnijmy, że zbiórka podpisów ruszyła w lutym bieżącego roku, wciąż jednak nie uzbierano wymaganej liczby 100 tys. podpisów. Post Trzaskowskiego może w tym pomóc.

Facebookowy profil Trzaskowskiego obserwuje ponad 700 tysięcy internautów. Nietrudno się więc domyślić, że wpis, który umieścił dotrze do naprawdę dużej ilości Polaków. Też macie dość kłamstw i “szokujących” pasków? Propagandy “publicznej” telewizji, na którą wszyscy płacimy? Podpiszcie się pod obywatelskim projektem o likwidacji TVP Info i abonamentu RTV – cały czas zbieramy podpisy, także Warszawie! – napisał prezydent stolicy na portalu społecznościowym. Do swojego wpisu dodał również miejsca w Warszawie, w których Polacy mogą złożyć swój podpis. Możecie zobaczyć je poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/rafal.trzaskowski
Foto: YouTube.com Chrzanowska Telewizja Lokalna